sobota, 31 stycznia 2015

Doctor Who Weekly #2


Witajcie w kolejnej odsłonie Doctor Who Weekly, czyli jak sama nazwa wskazuje, cotygodniowym podsumowaniu newsów ze świata Doktora!

* Peter Davison (Piąty Doktor) bardzo chciałby zobaczyć spin-off z córką Doktora - Jenny. W wywiadzie dla ABC powiedział: "Moja córka zagrała u boku Davida Tennanta w jednym z odcinków 4 sezonu. Ona jest prawdziwą Władczynią Czasu! Jej historia nie została nadal zakończona. Widzimy tylko jak odlatuje w kosmos - i tyle ją widziano. Zróbcie spin-off z Jenny!".


* Steven Moffat obiecuje, że zobaczymy dwie podwójne historie w 9 sezonie. Możliwe, że jednym z nich będzie "The Magician’s Apprentice". 

* Zaprezentowano okładkę i opis 361 numeru "Doctor Who Adventures". Seria jest skierowana do najmłodszych widzów DrWho.


Aby dowiedzieć się dlaczego Cybermeni są tak potężni, postanowiliśmy przeprowadzić z nimi krótki wywiad . Dowiedz się co powiedzieli w najnowszym numerze magazynu! 

Cyberplakaty i cyberpuzzle! To najlepsza lektura dla czytelników, którzy rozważają połączenie swoich mózgów z cyber-technologią i dołączenie do cyberasy. 

Do magazynu dołączone są dwa dalekowe prezenty - ołówek i notes. 

Znajdziesz również:

- Dzieci kosmitów atakowane przez senne kraby...

- Komiks napisany przez  Richarda Cooksona.

- Przewodnik po 8 sezonie.

- Zostań Cybermanem dzięki cybermasce!

- Wytnij i zachowaj figurki potworów.

- Dodatkowo konkurs, w którym do wygrania jest XBOX 360 i doktorowe gadżety do Minecraft! 

Magazyn w wersji pdf znajdziesz na naszym chomiku.

* Odnaleziono zaginiony wywiad z Williamem Hartnellem (Pierwszy Doktor). Został on przeprowadzony przez Roya Plomleya w 1965 dla programu radiowego Desert Island Discs. Aktor był wtedy u szczytu swojej sławy. 16 minitowe nagranie zostanie udostępnione na platformie BBC iPlayer. 


* Nie żyje Barrie Ingham (1932-2015). Najwięksi znawcy DrWho mogą go pamiętać z niekanonicznego filmu "DrWho and the Daleks" z 1965r. - głównym bohaterem był doktor Who. Aktor wcielił się w Alydona, przedstawiciela rasy Thalów. 

* Danny Dyer na National Television Awards wyjawił, że bardzo chciałby wcielić się w postać Doktora. "Doctor Who, coś w tym stylu... Nie sądzę, że w tej roli chodzi o akcent. Raczej o charyzmę i osobowość".

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Witaj w świecie Doctor Who!